II Niedziela Adwentu 10.XII.2017r.

1. Przeżywamy dzisiaj II Niedzielę Adwentu. Dzień modlitw za Kościół na Wschodzie. Msze św. godz. 7.00, 10.00 i 15.00. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: środa – wspomnienie św. Łucji. Czwartek – Wspomnienie św. Jana od Krzyża.

2. W tym tygodniu: w środę o godz. 17.00 Msza św. nowenna do św. Józefa, oraz NMP. Po Mszy św. próba dzieci biorących udział w kolędzie misyjnej. W czwartek o godz. 17.00 Msza św. oraz nowenna do Jezusa Przemienionego. W sobotę po Mszy św. o godz. 7.00 rozpoczęcie nowenny do Dzieciątka Jezus, która będzie codziennie rano, a w Niedzielę o godz. 15.00. Przypominamy o trwających roratach i prosimy o liczny udział dzieci, młodzież oraz starszych.

3. Przy wychodzeniu z kościoła przy ołtarzu św. Anny można zakupić opłatki wigilijne, natomiast w zakrystii u pana kościelnego świece wigilijne. Zachęcamy do składania produktów żywnościowych, które będą przeznaczone na przygotowanie paczek świątecznych dla najbardziej potrzebujących.

4. W sobotę 6.I.2018r. w zespole szkolno – przedszkolnym w Maszkienicach o godz. 15.00 odbędzie się dzień seniora. Chętnych można zgłaszać do 31 grudnia u pana kościelnego w zakrystii, lub w zespole szkolno – przedszkolnym w Maszkienicach. Wpisowe 15zł od osoby.

5. W tym tygodniu Msze święte: od poniedziałku do piątku godz. 7.00 i 17.00, sobota godz. 7.00.