XXVI Niedziela Zwykła 26.IX.2021r.

Przeżywamy dzisiaj XXVI Niedzielę Zwykłą. Msze św. 7.00, 10.00 i 15.00. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: Poniedziałek – Wspomnienie Św. Wincentego a Paulo. Wtorek – Wspomnienie Św. Wacława, męczennika. Środa – Święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Czwartek – Wspomnienie Św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła. Piątek – Wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktor Kościoła. Sobota – Wspomnienie Św. Aniołów Stróżów. Wszystkim solenizantom nadchodzącego tygodnia składam serdeczne życzenia, błogosławieństwa Bożego oraz opieki patronów.

W tym tygodniu: W środę o godz. 18.00 Msza św. Nowenna do Św. Józefa, oraz NMP. W czwartek o godz. 18.00 Msza św. oraz Nowenna do Jezusa Przemienionego. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Msza św. o godz. 7.00 i 18.00, oraz Litania do Serca Pana Jezusa. Spowiedź przed pierwszym piątkiem codziennie przed Mszą św. a w czwartek i piątek od godz. 17.00. W piątek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy uczniów Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej w ramach comiesięcznego przygotowania przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.00 Litania do NMP.

W piątek w salce o godz. 17.00 spotkanie Służby Maryjnej.

Zachęcamy do licznego udziału dzieci, młodzież oraz starszych w Nabożeństwach Różańcowych: piątek godz. 18.00, sobota godz. 7.00, Niedziela godz. 14.30.

W tym tygodniu Msze święte: poniedziałek, wtorek, sobota godz. 7.00, środa, czwartek, piątek godz. 7.00 i 18.00.