II Niedziela Zwykła 17.I.2021r.

Przeżywamy dzisiaj II Niedzielę Zwykłą. Msze św. godz. 7.00, 10.00 i 15.00. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: Wtorek – Wspomnienie Św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa. Czwartek – Wspomnienie Św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy. Wszystkim Solenizantom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia, błogosławieństwa Bożego oraz opieki swoich patronów.

W tym tygodniu: W poniedziałek po Mszy św. o godz. 7.00 Koronka do Jezusa Miłosiernego z racji 18-tego dnia miesiąca, w podziękowaniu za czas nawiedzenia Obrazu Jezusa Miłosiernego wraz z relikwiami Św. Faustyny i Jana Pawła II. W środę o godz. 18.00 Msza św. Nowenna do Św. Józefa, oraz NMP. W czwartek o godz. 18.00 Msza św. oraz Nowenna do Jezusa Przemienionego. W piątek o godz. 18.00 Msza św. oraz Nabożeństwo ku czci Św. Rity.

W środę na Mszę św. o godz.18.00 oraz Nowenna do Św. Józefa i NMP zapraszamy uczniów Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej w ramach comiesięcznego przygotowania przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania. W czwartek na Mszę św. o godz. 18.00 oraz Nowennę do Jezusa Przemienionego zapraszamy dzieci Klasy III wraz z rodzicami w ramach comiesięcznego przygotowania przed Pierwszą Spowiedzią i Komunią Świętą.

W tym tygodniu Msze święte: poniedziałek, wtorek, sobota godz. 7.00, środa, czwartek, piątek godz. 7.00 i 18.00.