Niedziela Miłosierdzia Bożego 11.IV.2021r.

Przeżywamy dzisiaj II Niedzielę Wielkanocy – Miłosierdzia Bożego. Msze św. 7.00 ,10.00 i 15.00. Wszystkim solenizantom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia, błogosławieństwa Bożego oraz opieki swoich patronów.

W tym tygodniu: W środę o godz. 18.00 Msza św. Nowenna do Św. Józefa, oraz NMP. W czwartek o godz. 18.00 Msza św. oraz Nowenna do Jezusa Przemienionego. W przyszłą Niedzielę po każdej Mszy św. Koronka do Jezusa Miłosiernego z racji 18-tego dnia miesiąca, w podziękowaniu za czas nawiedzenia Obrazu Jezusa Miłosiernego wraz z relikwiami Św. Faustyny i Jana Pawła II.

W środę na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy uczniów Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej w ramach comiesięcznego przygotowania przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania. W czwartek na Mszę św. o godz. 18.00 oraz Nowennę do Jezusa Przemienionego zapraszamy dzieci Klasy III wraz z rodzicami w ramach comiesięcznego przygotowania przed Pierwszą Spowiedzią i Komunią Świętą.

W tym tygodniu Msze święte: poniedziałek, wtorek, piątek, sobota godz. 7.00, środa, czwartek godz. 7.00 i 18.00.