XXVI Niedziela Zwykła 25.IX.2022r.

Przeżywamy dzisiaj XXVI Niedzielę Zwykłą. Msze św. 7.00, 10.00 i 15.00. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: Wtorek – Wspomnienie Św. Wincentego a Paulo. Środa – Wspomnienie Św. Wacława, męczennika. Czwartek – Święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Piątek – Wspomnienie Św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła. Sobota – Wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktor Kościoła. Wszystkim solenizantom nadchodzącego tygodnia składam serdeczne życzenia, błogosławieństwa Bożego oraz opieki patronów.

W tym tygodniu: W środę o godz. 18.00 Msza św. Nowenna do Św. Józefa, oraz NMP. W czwartek o godz. 18.00 Msza św. oraz Nowenna do Jezusa Przemienionego. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.00 Litania do NMP.

Zachęcam do licznego udziału dzieci, młodzież oraz starszych w Nabożeństwach Różańcowych: sobota godz. 7.00, Niedziela godz. 14.30.

W tym tygodniu Msze święte: poniedziałek, wtorek, piątek, sobota godz. 7.00, środa, czwartek godz. 7.00 i 18.00.