X Niedziela zwykła 11.VI.2023

Przeżywamy dzisiaj X niedzielę zwykłą. Msze św. 7.00, 10.00 i 15.00. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy: poniedziałek – wspomnienie bł. Romana Sitki, prezbitera i towarzyszy męczenników. Wtorek wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora kościoła. Środa – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika. Piątek – uroczystość NSJP. Sobota – wspomnienie niepokalanego serca NMP. Wszystkim solenizantom nadchodzącego tygodnia składam serdeczne życzenia, błogosławieństwa Bożego oraz opieki swoich patronów.

W tym tygodniu: w środę o godz. 18.00 msza św. nowenna do św. Józefa oraz NMP. W czwartek zakończenie oktawy bożego ciała. Msza św. o godz. 18.00 z procesją eucharystyczną, poświęcenie wianków, oraz błogosławieństwo dzieci.

W tym tygodniu msze święte: od poniedziałku do czwartku godz. 7.00 i 18.00, piątek, sobota godz. 7.00.