V Niedziela zwykła 5.II.2023

Przeżywamy dzisiaj V niedzielę zwykłą. Msze św. godz. 7.00, 10.00 i 15.00. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy: poniedziałek wspomnienie św. Pawła Miki i towarzyszy męczenników. Piątek wspomnienie św. Scholastyki dziewicy. Wszystkim solenizantom nadchodzącego tygodnia składam serdeczne życzenia, błogosławieństwa bożego oraz opieki swoich patronów

W tym tygodniu: w środę o godz. 18.00 msza św. nowenna do św. Józefa oraz NMP. W czwartek o godz. 18.00 msza św. oraz nowenna do Jezusa przemienionego. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

W sobotę światowy dzień chorego. Główne uroczystości w naszym regionie odbędą się w sanktuarium NMP z Lourdes w Porąbce Uszewskiej. Więcej informacji na plakacie w gablocie przy kościele.

W tym tygodniu msze święte: poniedziałek, wtorek, piątek, sobota godz. 7.00, środa, czwartek godz. 7.00 i 18.00.