XXVIII Niedziela Zwykła 14.X.2018r.

1. Przeżywamy dzisiaj XXVIII Niedzielę zwykłą – XVIII dzień papieski. Składając ofiarę do puszek na fundację dzieło nowego tysiąclecia oraz fundację abp Jerzego Ablewicza wspieramy stypendia dla zdolnej ubogiej młodzieży. Msze św. 7.00, 10.00 i 15.00. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy: Poniedziałek – św. Teresy od Jezusa. Wtorek – Św. Jadwigi Śląskiej. Środa – Św. Ignacego Antiocheńskiego. Czwartek – święto św. Łukasza Ewangelisty, dzień służby zdrowia. Sobota – św. Jana Kantego.

2. W tym tygodniu: W środę o godz. 17.00 Msza św. nowenna do św. Józefa, oraz NMP. W czwartek o godz. 17.00 Msza św. nowenna do Jezusa przemienionego, oraz koronka do Jezusa Miłosiernego z racji 18-tego dnia miesiąca, w podziękowaniu za czas nawiedzenia obrazu Jezusa Miłosiernego wraz z relikwiami św. Faustyny i Św. Jana Pawła II. Przyszła niedziela obchodzona będzie w kościele jako niedziela misyjna.

3. Przypominamy i zachęcamy do licznego udziału dzieci, młodzież oraz starszych w Nabożeństwach Różańcowych: od poniedziałku do piątku godz. 17.00, sobota godz. 7.00, Niedziela godz. 14.30.

4. W tym tygodniu Msze święte: od poniedziałku do piątku godz. 7.00 i 17.00, sobota godz. 7.00.