II Niedziela Adwentu 8.XII.2019r.

Przeżywamy dzisiaj II Niedzielę Adwentu – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Dzień modlitw za kościół na Wschodzie. Msze św. godz. 7.00, 10.00 i 15.00. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: Piątek – Wspomnienie Św. Łucji, dziewicy i męczennicy. Sobota – Wspomnienie Św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła. Wszystkim Solenizantom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia, błogosławieństwa Bożego oraz opieki swoich patronów.

W tym tygodniu: W środę o godz. 18.00 Msza św. Nowenna do Św. Józefa, oraz NMP. Po Mszy św. próba dzieci biorących udział w kolędzie misyjnej. W czwartek o godz. 18.00 Msza św. oraz Nowenna do Jezusa Przemienionego. Przypominamy o trwających roratach i prosimy o liczny udział dzieci, młodzież oraz starszych.

W czwartek na Mszę św. o godz. 18.00 oraz Nowenna do Jezusa Przemienionego zapraszamy dzieci Klasy III wraz z rodzicami w ramach comiesięcznego przygotowania przed Pierwszą Spowiedzią i Komunią Świętą.

W piątek w salce o godz. 18.00 spotkanie grupy młodzieżowej.

W sobotę 11.I.2020r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Maszkienicach o godz. 16.00 odbędzie się Dzień Seniora. Chętnych można zgłaszać do 31 grudnia u pana kościelnego w zakrystii lub w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Maszkienicach.

W tym tygodniu Msze święte: od poniedziałku do piątku godz. 7.00 i 18.00, sobota godz. 7.00.