II Niedziela Zwykła 19.I.2020r.

Przeżywamy dzisiaj II Niedzielę Zwykłą. Msze św. godz. 7.00, 10.00 i 15.00. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: Wtorek – Wspomnienie Św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy. Piątek – Wspomnienie Św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła. Sobota – Nawrócenie Św. Pawła, Apostoła. Wszystkim Solenizantom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia, błogosławieństwa Bożego oraz opieki swoich patronów.

W tym tygodniu: W środę o godz. 18.00 Msza św. Nowenna do Św. Józefa, NMP, oraz Nabożeństwo ku czci Św. Rity. W czwartek o godz. 18.00 Msza św. oraz Nowenna do Jezusa Przemienionego.

W tym tygodniu Msze święte: poniedziałek, wtorek, piątek, sobota godz. 7.00, środa, czwartek godz. 7.00 i 18.00.