XV Niedziela Zwykła 12.07.2020r.

Przeżywamy dzisiaj XV Niedzielę Zwykłą. Msze św. 7.00, 10.00 i 15.00. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: Poniedziałek – Wspomnienie Św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, patronów Drugorzędnych Diecezji. Środa – Wspomnienie Św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła. Czwartek – Wspomnienie NMP z Góry Karmel. Sobota – Wspomnienie Św. Szymona z Lipnicy, prezbitera. Wszystkim solenizantom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia, błogosławieństwa Bożego oraz opieki swoich patronów.

W tym tygodniu: W środę o godz. 18.00 Msza św. Nowenna do Św. Józefa, oraz NMP. W czwartek o godz. 18.00 Msza św. oraz Nowenna do Jezusa Przemienionego. W sobotę o godz. 7.00 Msza św. oraz Koronka do Jezusa Miłosiernego z racji 18-tego dnia miesiąca, w podziękowaniu za czas nawiedzenia Obrazu Jezusa Miłosiernego wraz z relikwiami Św. Faustyny i Jana Pawła II. Składka w przyszłą Niedzielę przeznaczona będzie na zakupienie paliwa na nowy sezon grzewczy.

W ciągu tygodnia przed każdą Mszą św. Koronka do Jezusa Miłosiernego. Będziemy modlić się o ustąpienie epidemii koronawirusa w naszej ojczyźnie i na całym świecie.

W tym tygodniu Msze święte: poniedziałek, wtorek, piątek, sobota godz. 7.00, środa, czwartek godz. 7.00 i 18.00.